Dzisiaj mamy: 12 grudzień 2018 r.
15:50:50

Strona główna

do przodu
do przodu
Stopy bezrobocia na miesiąc październik 2018 r.: kraj - 5,7%, woj. śląskie - 4,3%, m. Rybnik - 3,5%, pow. rybnicki - 5,5%

Aktywne poszukiwanie pracy

Nie bądź bierny !!! Szukaj aktywnie pracy dla siebie i swoich bliskich !
Skorzystaj z szansy przygotowanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku i posługując się poniższymi mechanizmami uzyskaj zatrudnienie.

Codziennie na swoją skrzynkę e-mailową możesz otrzymywać najnowsze oferty pracy oraz propozycje szkoleń organizowanych przez PUP Rybnik. Wystarczy, że dopiszesz swój adres e-mail do naszego newslettera. ZAPRASZAMY !!!

Odwiedzaj często naszą witrynę, czytaj aktualności i porady, a znajdziesz tam wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci dostosować się do wymagań rynku pracy.

Ogłoszenia szkoleniowe - uczestnictwo w szkoleniu nic nie kosztuje, możesz jedynie zyskać szanse na nowy zawód lub dokształcenie we własnym fachu. Za pośrednictwem systemu on-line możesz zgłosić swoją kandydaturę do uczestnictwa w szkoleniu.

SMS System - wystarczy, że podasz swój numer telefonu, a przez miesiąc będziemy przesyłać Ci darmowe informacje o najciekawszych ofertach pracy, pasujących do wskazanych preferencji.

Daj się znaleźć Pracodawcy - dopisz swoje CV do bazy danych osób zainteresowanych podjęciem pracy. Wystarczy uzupełnić prosty formularz z umiejętnościami i doświadczeniem oraz opublikować na naszym portalu. System nie zbiera danych osobowych więc Pracodawca będzie się z Tobą kontaktował za pośrednictwem naszego urzędu.

Pliki video - jest to dział multimedialny, który za pośrednictwem filmów pokarze ci jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, jak napisać CV oraz przekaże inne przydatne rady służące znalezieniu zatrudnienia czy też przekwalifikowania się.

Materiały Klubu Pracy - osoby uczestniczące w Klubie Pracy PUP Rybnik mogą zalogować się do swojego kursu i otrzymać materiały szkoleniowe oraz informacje o planach pracy w Klubie.

 

drukujdrukuj drukuj zapisz jako pdf poleć znajomemupoleć znajomemu Redagował: IntraCOM Katowice 2010-11-04 12:25 poleć znajomemu poleć znajomemu

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

44-200 Rybnik ul. Jankowicka 1, tel. 32 422-60-95, 32 422-16-23, fax. 32 422-39-62

e-mail: kancelaria@pup-rybnik.pl

Projektowanie stron: IntraCOM.pl