Dzisiaj mamy: 26 wrzesień 2017 r.
14:51:37

Strona główna

do przodu
do przodu
Stopy bezrobocia - sierpień 2017 r.: kraj: 7,0%; woj. śląskie: 5,6%; powiat rybnicki: 7,6%; m. Rybnik: 4,8%

Czarny Diament 2016

„Czarny Diament” to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w regionie. Jest formą uhonorowania najlepszych przedsiębiorstw, osób i instytucji szczególnie zasłużonych dla regionu, które cechuje fachowość, kompetencja i życzliwość dla rozwoju przedsiębiorczości. Zasługi i osiągnięcia ocenia Kapituła składająca się z samorządowców i uznanych autorytetów życia gospodarczego i publicznego naszego regionu. 

W tym roku ta wyjątkowa nagroda została przyznana Powiatowemu Urzędowi Pracy
w Rybniku oraz Pani Dyrektor Annie Michalczyk. Kapituła doceniła profesjonalne działania naszej instytucji: ścisłą i partnerską współpracę z przedsiębiorcami i samorządami oraz aktywne uczestnictwo w życiu społecznym i gospodarczym regionu. Uznanie Kapituły zyskało też zaangażowanie Pani Dyrektor w profesjonalne zarządzanie Urzędem oraz podejmowanie nowych zadań i projektów.

Jesteśmy zaszczyceni tym znakomitym wyróżnieniem. Jest ono nagrodą za podejmowane przez Panią Dyrektor oraz reprezentowany Urząd inicjatywy, a jednocześnie motywacją do dalszej pracy na rzecz lokalnej społeczności i poprawy sytuacji w regionie.  

Jak mówią organizatorzy „Czarny Diament” symbolizuje to, co w naszym regionie jest najcenniejsze – pracę ludzi oraz bogactwo naszej ziemi. Dla nas, pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Rybniku to właśnie praca jest najważniejsza - praca zmierzająca do tego, aby nasi klienci również znaleźli upragnioną pracę, a pracodawcy wartościowych pracowników. 

Bardzo dziękujemy Szacownej Kapitule za docenienie naszych starań, działań i wreszcie sukcesów.

Gratulujemy wszystkim pozostałym laureatom, wyróżnionym tą zaszczytną nagrodą. 

Zachęcamy do zobaczenia galerii zdjęć z tego wydarzenia

drukujdrukuj drukuj zapisz jako pdf poleć znajomemupoleć znajomemu Redagował: Tomasz Tomaszczyk 2017-02-09 08:43 poleć znajomemu poleć znajomemu

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

44-200 Rybnik ul. Jankowicka 1, tel. 32 422-60-95, 32 422-16-23, fax. 32 422-39-62

e-mail: kancelaria@pup-rybnik.pl

Projektowanie stron: IntraCOM.pl